Gamemax FN12A-N2 WL-RW | Case fan | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 15.40 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Laagertehnoloogia | Hydraulic bearing |
| Net weight | 14.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 41 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 640.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case fan |
| Producer product name | FN12A-N2 WL-RW |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| WEEE tax | No |








